Disainitud suitsuandurid elude päästmiseks!

Avasta tuleohutuse uus tase

Turvalisus võib olla ilus!

Pole ühtegi põhjust, miks peaks uudistavate pilkude eest varjama suitsuandurit, mis oma olemuselt on kaunis ja graatsiline. Vaevumärgatav detailike teie kodus, nagu on seda suitsuandur, võib stiilse sisustuselemendina koguda võrdselt kadestavaid pilke uhke disainsohvaga.

Meie südameasi on äratada inimestes huvi ja sooje tundeid suitsuandurite vastu, viies sel moel elukaitsjast elektroonikavidina võimalikult paljudesse kodudesse.

Palusime kahel Soome tippdisaineril kujundada suitsuanduritest disainelemendid, mis vastaksid tänapäeva nõudlikule ilumeelele.

Harri Koskinen on tuntud oma puhta ja innovatiivse loomingu poolest ning tema loodud „Kupu“ pole selles osas erand. Paola Suhonen murdis meie südametesse oma ainulaadse stiili ja rokitüdrukule omase suhtumisega. Tema looming – „Lento“ – on oma olemuselt sama metsik kui tema autorgi.

Me oleme õnnelikud mitte vaid selle üle, et oleme suitsuandurist teinud nägusa disainielemendi, vaid ka selle üle, et oleme suurendanud nende funktsionaalsust.

Seadme paigaldamine võtab vaid mõne sekundi ega vaja ei kruvisid ega akutrelli. Puuduvad väikesed nupud ning kogu seadme korpus käitub lülitina, mida vajutades on võimalik andurit testida ning valehäireid vaigistada.

Lase Jalol kaitsta seda, mis on Sulle kallis.

Jalo Team